Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Тричі по 200 балів: випускниця з Херсона встановила рекорд на НМТ

osvita.rayon.in.ua

Тричі по 200 балів: випускниця з Херсона встановила рекорд на НМТ

Учениця херсонської спеціалізованої школи І–ІІІ ступенів №24 Ганна Середа продемонструвала феноменальний рівень знань під час цьогорічної екзаменаційної сесії, здобувши максимальні 200 балів одразу з трьох дисциплін Національного мультипредметного тесту.

Талановита випускниця не допустила жодної помилки у завданнях з математики, української мови та історії України, довівши, що жага до знань здатна подолати будь-які перешкоди.

Про це Район.Освіта дізнався із офіційного повідомлення Управління освіти Херсонської міської ради. У відомстві наголошують, що цей абсолютний рекорд є результатом не лише титанічної праці дівчини, а й високого професіоналізму її наставників.

До такого видатного результату Ганну готувала команда досвідчених педагогів: вчителька математики Наталя Уманець, вчителька української мови Оксана Анкудінова та вчителька історії Юлія Цулукіані. Цікаво, що високі досягнення вже стали своєрідною візитівкою 24-ї школи. Ще минулого року один із педагогів цього закладу підготував одразу чотирьох 200-бальників, а цьогоріч естафету перейняла Ганна, встановивши потрійний рекорд. Освітянська спільнота пишається випускницею та бажає їй успішної реалізації своїх здібностей.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин