Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Дефіцит пального в Севастополі: окупаційна влада ввела нові обмеження

pravdatutnews.com

Дефіцит пального в Севастополі: окупаційна влада ввела нові обмеження

Фото: pexels

Окупаційна адміністрація Севастополя заявила про припинення продажу пального населенню 22 та 23 червня. Паливо обіцяють видавати лише транспорту служб, які забезпечують життєдіяльність міста.

Про це повідомляють у Telegram-каналі ASTRA із посиланням на заяву очільника окупаційної адміністрації Севастополя Михайла Развожаєва.

Також у місті запровадили зміни в роботі громадського транспорту. Він курсуватиме з 05:30 до 21:00. Поромне сполучення тимчасово зупинять, натомість пасажирські катери мають продовжити роботу.

Торгові центри, супермаркети та гіпермаркети працюватимуть з 07:00 до 20:00. Вуличне освітлення в місті не вмикатимуть.

Окупаційна влада також попередила про можливі тимчасові відключення електроенергії через перевантаження мереж за межами Севастополя. Жителів закликали зменшити споживання електрики та не використовувати одночасно велику кількість побутових приладів.

До слова, на яких пляжах України безпечно купатись, де заборонено, а які – не перевірено: повний перелік.

Юлія Люшньова - pravdatutnews.com

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин