Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

В Охтирці відбувся звітний концерт колективів “Мрія” та “Арабески”

okhtyrka.online

В Охтирці відбувся звітний концерт колективів “Мрія” та “Арабески”

В Охтирці відбулося справжнє свято таланту: зразкові колективи “Мрія” та “Арабески” відіграли грандіозний звітний концерт. Подія зібрала повну гляДАцьку залу “Кнєжі”, даруючи глядачам незабутні емоції та яскраві виступи.

Під керівництвом незмінної Віти Сушко вихованці колективів продемонстрували свою майстерність. Концерт став гармонійним поєднанням танцю, музики та щирих почуттів, представивши різноманітні творчі номери.

Особливого колориту вечору додав зворушливий вихід на сцену випускників. Для них цей виступ був не просто черговим номером, а символічним завершенням цілого етапу життя у колективах. За роки занять діти зросли від початківців до справжніх артистів.

Керівниця колективів Віта Сушко звернулася до кожного випускника з теплими словами, бажаючи їм успішного та щасливого майбутнього. Це додало моменту ще більшої чутливості.

Одним із найемоційніших сегментів концерту став блок, присвячений мамам. Діти несподівано спустилися зі сцени до глядацької зали та запросили своїх матусь на танець. Цей номер перетворився на щирий вияв вдячності, ніжності та родинного тепла, викликавши бурхливі оплески.

Зі свого боку, Охтирська міська рада висловила глибоку подяку керівниці колективів Віті Сушко за її невтомну працю, терпіння та безмежну любов до дітей. Окремо відзначили й батьків за їхню постійну підтримку юних артистів.

Колективам “Мрія” та “Арабески” побажали нових творчих досягнень, мирного неба та гучних аплодисментів на подальших виступах.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин