В Охтирці поліцейські провели заняття з безпеки дорожнього руху для школярів
Як убезпечити себе на дорозі? Це питання розібрали правоохоронці під час пізнавального заняття з безпеки дорожнього руху для учнів одного з навчальних закладів Охтирки.
Захід провів офіцер служби освітньої безпеки. Він відбувся у форматі живого спілкування, яке поєднувалося з елементами спільної творчої діяльності. Школярі активно відповідали на запитання та обговорювали різноманітні дорожні ситуації.
Під час інтерактивного уроку учні пригадали основні правила для пішоходів, значення дорожніх знаків та сигналів світлофора. Також діти обговорили, як безпечно поводитися поблизу проїзної частини.
Особливу увагу поліцейська приділила важливості використання світловідбивних елементів у темну пору доби, що є ключовим для видимості пішоходів.
На завершення заняття школярі отримали світловідбивні флікери. Це стало ще одним нагадуванням про те, що дотримання Правил дорожнього руху є запорукою безпеки кожного учасника дорожнього руху.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026