Першість Охтирки з легкої атлетики: юні спортсмени змагалися за нагороди
Юні спортсмени Охтирки зібралися на традиційну першість міста з легкої атлетики, де продемонстрували свою майстерність та здобули численні нагороди. Змагання відбулися за підтримки відділу молоді і спорту Охтирської міської ради.
У першості взяли участь атлети різних вікових категорій: 2009-2010, 2011-2012, 2013-2014, 2015-2016 років народження, а також наймолодші учасники — діти 2017 року народження і молодші.
Юні легкоатлети змагалися у бігу на 200 метрів, стрибках у довжину та штовханні ядра. Для наймолодших спортсменів були проведені забіги на 60 метрів та змагання зі стрибків у довжину.
За підсумками напружених змагань переможцями у своїх вікових групах стали: В’ячеслав Зубченко, Таміла Харченко, Поліна Купрієва, Максим Котяй, Катерина Байстрюченко, Ростислав Донець, Роман Котяй, Кіра Пальоха, Назар Субота, Євген Брусенко, Вікторія Рубан, Артур Щербаков, Анастасія Рубан та інші юні атлети.
Окремо відзначилися спортсменки у штовханні ядра. Кращий результат показала Софія Своякова, друге місце посіла Катерина Махова, а третє — Софія Троценко.
Усі переможці та призери отримали заслужені грамоти і медалі від відділу молоді і спорту Охтирської міської ради. Досягнення спортсменів стали результатом копіткої роботи тренерів-викладачів: Литвиненка В.В., Сидоренка О.О., Шандиби Б.А., Мучарова О.М. та Семененка Ю.Г.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026