Росія втратила ще одну переправу до Криму: дрони пошкодили Генічеський міст
Українські безпілотники завдали удару по мосту між Генічеськом та Арабатською стрілкою, зупинивши рух переправою. Це вже друга важлива логістична переправа до Криму, яка зазнала пошкоджень за останні дні.
Українські сили завдали удару по мосту, що з’єднує тимчасово окупований Генічеськ із Арабатською стрілкою. Після атаки окупаційна адміністрація повідомила про тимчасове припинення руху переправою та направила на місце аварійні служби. Опубліковані фотографії свідчать про значні пошкодження конструкції мосту, а російська сторона підтвердила обмеження руху до завершення оцінки стану споруди.
Міст через Арабатську стрілку є одним із ключових маршрутів постачання між окупованою частиною Херсонської області та Кримом. Його пошкодження сталося після серії ударів по Чонгарському мосту, який також використовується для перекидання особового складу, техніки та боєприпасів. Унаслідок цих атак російські війська були змушені організувати понтонні переправи та змінити логістику.
«Після ураження двох ключових переправ окупаційна адміністрація рекомендувала використовувати альтернативні маршрути через Армянськ і Перекоп», – зазначають аналітики.
Ураження Генічеського мосту не означає, що Крим повністю ізольований, однак воно ще більше ускладнює російську військову логістику. Разом із попередніми ударами по Чонгарському мосту це змушує окупаційні сили використовувати довші та менш ефективні маршрути постачання, що може вплинути на забезпечення військ на південному напрямку.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
27 червня 2026