Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення

zhitomir-online.com

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць після підтоплення

На Коростенщині рятувальники відкачали воду з 10 криниць, яку небезпечно вживати після підтоплення.

Про це 24 червня повідомила пресслужба ГУ ДСНС України у Житомирській області.

«Сьогодні вдень у с. Ушомир Коростенського району рятувальники залучалися на ліквідацію наслідків нещодавнього підтоплення домогосподарств, яке сталося внаслідок підвищення рівня води в річці Уж. Після підтоплення фахівці Держпродспоживслужби перевірили якість води у криницях та встановили, що вона непридатна для споживання. Для відновлення якості питної води криниці продезінфікували. Після цього фахівці ДСНС відкачали близько 20 куб. м води з 10 криниць», – йдеться в повідомленні.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин