Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Пільговий проїзд на літо: скільки коштуватиме поїздка для запорізьких школярів

zprz.city

Пільговий проїзд на літо: скільки коштуватиме поїздка для запорізьких школярів

У Запоріжжі школярі зможуть продовжити користуватися пільговим проїздом у муніципальному транспорті навіть після завершення навчального року. Про це повідомила секретар Запорізької міської ради Регіни Харченко.

Читайте також: Трамваї й тролейбуси працюватимуть інакше: у Запоріжжі на тиждень змінять рух електротранспорту

Запорізька міська влада планує поширити пільговий проїзд для школярів на літній період. Таким чином учні зможуть користуватися знижкою 50% у міському комунальному транспорті не лише під час навчання, а й у липні та серпні.

Зазначається, що секретар міської ради Регіна Харченко доручила підготувати необхідний проєкт рішення, який дозволить продовжити дію пільги після завершення навчального року.

За словами посадовиці, міська влада вважає таку ініціативу актуальною та корисною для родин із дітьми. Вона наголосила:

«В Запоріжжі ми готуємо зараз проєкт рішення стосовно п'ятдесятивідсоткової знижки для школярів, незалежно від того, чи закінчився, так би мовити, освітній процес. Тобто влітку всі наші діти будуть використовувати проїзд комунальний за сім п'ятдесят.

Ми вважаємо, що це на часі. Тим паче можна використовувати вже не отой архаїчний учнівський квиток, а застосунок "Дія". Наші комунальні перевізники про це прекрасно знають».

Наразі школярі Запоріжжя мають право на 50-відсоткову знижку на проїзд під час навчального року. Така пільга поширюється як на комунальний громадський транспорт, так і на приватних перевізників.

Водночас чинні правила передбачають, що знижка не діє під час канікул, а також у періоди між чвертями, семестрами чи півріччями. Крім того, вона застосовується лише у будні дні. Навчальний рік у Запоріжжі офіційно триває до 30 червня.

Після ухвалення відповідного рішення учні зможуть і надалі користуватися дешевшим проїздом у муніципальному транспорті впродовж усього літа. Отже, поїздки на гуртки, спортивні секції, прогулянки чи відпочинок стануть доступнішими для багатьох запорізьких родин.

Як наголосила Регіна Харченко, «Літо — це гуртки, секції, прогулянки та відпочинок. І діти мають мати доступний транспорт не тільки під час навчального року».

Раніше ми писали, що в Запорізькій області обмежили рух вантажівок у спеку

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин