Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Миколаївщині розмінували 83% території, але зараз темп знизився, - Кім

novosti-n.org

На Миколаївщині розмінували 83% території, але зараз темп знизився, - Кім

Миколаївська область була найзамінованішою областю в Україні — понад 800 тисяч гектарів було «забруднено» вибухонебезпечними предметами.

Про це повідомив 23 червня в ефірі телемарафону Єдині новини голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.

На сьогодні, за його словами, 83% від цієї площі вже не лише розміновані, а й орані .

-Ми виконали план мінімум. У нас працює 125 груп, понад тисяча людей з розмінування. Темпи трохи знизилися, оскільки залишилися складні ділянки, на яких потрібно працювати дистанційно, - пояснив Кім.

Він уточнив, що йдеться в основному про ті громади області, які найближче знаходяться до річки Дніпро.

– Масштабно це не є загрозою для Миколаївської області, – підсумував Віталій Кім.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаївщині ворог намагався дистанційно мінувати поля.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин