На Миколаївщині розмінували 83% території, але зараз темп знизився, - Кім
Миколаївська область була найзамінованішою областю в Україні — понад 800 тисяч гектарів було «забруднено» вибухонебезпечними предметами.
Про це повідомив 23 червня в ефірі телемарафону Єдині новини голова Миколаївської ОВА Віталій Кім.
На сьогодні, за його словами, 83% від цієї площі вже не лише розміновані, а й орані .
-Ми виконали план мінімум. У нас працює 125 груп, понад тисяча людей з розмінування. Темпи трохи знизилися, оскільки залишилися складні ділянки, на яких потрібно працювати дистанційно, - пояснив Кім.
Він уточнив, що йдеться в основному про ті громади області, які найближче знаходяться до річки Дніпро.
– Масштабно це не є загрозою для Миколаївської області, – підсумував Віталій Кім.
Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на Миколаївщині ворог намагався дистанційно мінувати поля.
- Останні
- Популярні
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Червень, 23
-
-
-
-
Новини по днях
24 червня 2026