Українська актриса порівняла російськомовних українців із «наркоманами»
Українська актриса Ірма Вітовська висловилася про вплив російської мови та російської поп-музики на українську молодь, а також виступила за посилення українізації освітнього середовища.
В інтерв'ю «Суспільному» вона заявила, що її непокоїть поширення російської поп-музики серед підлітків в Україні. На її думку, це пов'язано із недостатньою виховною роботою з боку батьків.
«Я не хочу слухати російську попсу у колонках у підлітків. Це означає, що їм не вистачає вдома роботи з батьками, щоб пояснити причинно-наслідково, чому це не можна слухати», — зауважила актриса.
Вітовська також провела різке порівняння тих, хто продовжує використовувати російську мову з наркозалежними.
«Тому що щойно поховали дітей, які теж послуговувалися російською. Їх вбили російські ракети. Мова тут до чого? Бо воно як наркоман, який тихо приймає наркотики, а каже всім про те, що від наркотиків буває смерть», - заявила вона.
Актриса вважає, що держава має повністю українізувати освітній простір, включаючи не лише уроки, а й спілкування на змінах, гуртках та шкільному середовищі.
На її думку, зниження ролі української мови серед молоді може мати серйозні наслідки для держави у майбутньому.
Як раніше повідомлялося, коли працівник може говорити з клієнтом російською: роз'яснення мовного омбудсмена.
Українські новини
- Останні
- Популярні
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
- Червень, 23
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
24 червня 2026