Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Ще 20 жінкам вручили нагороди “Мати-героїня” на Рівненщині

polissia.news

Ще 20 жінкам вручили нагороди “Мати-героїня” на Рівненщині

У Дубровицькій громаді жінкам, яким присвоїли почесне звання України «Мати-героїня», вручили державні нагороди. Про це повідомили у Дубровицькій міській раді.Почесне звання отримали матері, які виховали п’ятеро і більше дітей.Серед нагороджених — жительки сіл Підлісне, Порубка, Селець, Зелень, Колки, Великі Озера, Заслуччя, Берестя, Залужжя, Сварицевичі, Осова та Орв’яниця.Загалом нагороди вручили 20 жінкам громади.“Нехай найбільшою нагородою для вас завжди будуть любов і повага дітей, їхні досягнення, щаслива доля та мирне майбутнє. Бажаємо вам міцного здоров’я, родинного затишку, благополуччя та Божої опіки”, – йдеться у повідомленні.Відзнаки вручили міський голова Богдан Микульський та виконувачка обов’язків голови Сарненської РДА Любов Мацигон.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин