Українські дрони вночі атакували ТЕЦ у Керчі
Міністерство оборони рф заявило, що в нічний час нібито було збито 143 українські безпілотники, зокрема й над тимчасово окупованим Кримом. Водночас у місцевих Telegram-каналах повідомляли про ураження ТЕЦ у Керчі.
Про це йдеться в повідомленні російського оборонного відомства у Telegram.
Офіційна окупаційна влада Криму не оприлюднювала деталей щодо наслідків ударів. Натомість Telegram-канал «Крымский ветер» інформував про серію вибухів, які пролунали на півострові протягом ночі.
Зокрема, повідомлялося про пожежу в районі електропідстанції поблизу села Миколаївка Совєтського району, а також загоряння на залізничній станції «Південна» в Керчі.
Згодом моніторингові ресурси підтвердили влучання в резервуар на території ТЕЦ у Керчі, де виникла пожежа.
Крім того, «Крымский ветер» із посиланням на супутникові дані повідомляв про займання поблизу Джанкоя, у районах розташування російських військових на Арабатській стрілці, а також у Сімферополі.
На тлі регулярних атак на півострів у тимчасово окупованому Севастополі запровадили низку обмежень. Окупаційний керівник міста Михайло Развожаєв заявив про зміни в роботі громадського транспорту та морського сполучення.
Також із 22 червня у місті скоротили години роботи торгових центрів, супермаркетів і закладів громадського харчування. Крім того, скасовано всі масові заходи просто неба.
Підготував: Сергій Дага
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026