У селі Бодячів горіла господарська споруда
У селі Бодячів Ківерцівської громади звичайне багаття, яке розвів на подвір'ї 72-річний місцевий мешканець, перекинулося на господарську споруду.
Повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101 22 червня о 16:15. О 16:43 рятувальники з Ківерців і Луцька, які прибули за викликом, ліквідували займання. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Головного управлння ДСНС у Волинській області.
Вигоріло 0,1 гектара сухої трави. Полум’я пошкодило покрівлю й стіну на незначній площі, завдяки рятувальникам вдалося запобігти знищенню будівлі вогнем.
На чоловіка склали адмінпротокол за порушення правил пожежної безпеки.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026