Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У селі Бодячів горіла господарська споруда

kivertsi.rayon.in.ua

У селі Бодячів горіла господарська споруда

У селі Бодячів Ківерцівської громади звичайне багаття, яке розвів на подвір'ї 72-річний місцевий мешканець, перекинулося на господарську споруду.

Повідомлення про пожежу надійшло на лінію 101 22 червня о 16:15. О 16:43 рятувальники з Ківерців і Луцька, які прибули за викликом, ліквідували займання. Про це повідомили на фейсбук-сторінці Головного управлння ДСНС у Волинській області.

Вигоріло 0,1 гектара сухої трави. Полум’я пошкодило покрівлю й стіну на незначній площі, завдяки рятувальникам вдалося запобігти знищенню будівлі вогнем.

На чоловіка склали адмінпротокол за порушення правил пожежної безпеки.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин