У Маньківці пенсіонерка потрапила до лікарні, отруївшись “підвишнями”
У Маньківці 70-річна жінка потрапила до лікарні, отруївшись дикорослими грибами, відомими в народі як "підвишні". За попередньою інформацією, гриби пенсіонерка зібрала самостійно у садку на території селища та їла їх після попереднього відварювання й смаження.
За дві години після вживання грибів у жінки з’явилися характерні симптоми отруєння: нудота, блювота, біль у животі, діарея, сильне потовиділення, загальна слабкість та запаморочення.
Швидкою медичною допомогою постраждалу ушпиталили до комунального некомерційного підприємства «Маньківська багатопрофільна лікарня» Маньківської селищної ради. Стан пацієнтки медики оцінюють як середньої важкості. Наразі вона перебуває під наглядом лікарів та отримує необхідну медичну допомогу.
Це четвертий з початку року випадок отруєння дикорослими грибами на Черкащині.
За інформацією ДУ “Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України”.
Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026