Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Рівненщині ліцей передав військовим уже другий позашляховик

infopotik.com.ua

На Рівненщині ліцей передав військовим уже другий позашляховик

Костопільський ліцей №1 імені Тараса Шевченка передав для потреб Збройних сил України автомобіль Hyundai Santa Fe.

Позашляховик відправлять на фронт до військовослужбовців 14-го окремого розвідувального батальйону.

Ключі від авто передали батьку одного з учнів ліцею, який служить у цьому підрозділі.

Як повідомили у Костопільській міській раді, кошти на автомобіль зібрали під час благодійного ярмарку до Дня вишиванки. До збору долучилися учні, батьки та педагоги закладу.

За словами директорки ліцею Юлії Плющ, це вже друга автівка, яку навчальний заклад придбав для українських захисників. Перший позашляховик ліцей передав військовим торік.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин