У Карпатах врятували 19-річного хлопця, який пошкодив ногу під час сходження
У неділю, 21 червня, у горах на Рахівщині врятували 19-річного юнака, який під час сходження на гору Близниця травмував ногу. Хлопець пошкодив кінцівку під час руху залісненим високогір’ям, не зміг продовжити підйом самостійно та викликав рятувальників.
Як повідомили у ДСНС Закарпаття, сповіщення про те, що у 19-річний мешканець міста Яготин київської області потребує допомоги в горах, до Служби порятунку надійшло 21 червня близько 10:11.
«Хлопець вчасно зорієнтувався та надав інформацію про своє точне місцезнаходження. На місце події на квадроциклі вирушили гірські рятувальники з села Кваси. Уже об 11:40 пошуково-рятувальна група дісталася до потерпілого. Фельдшер оглянув юнака, наклав іммобілізаційну шину на ліву ногу та надав знеболювальне», – поінформували рятувальники.
Надалі надзвичайники відвезли юнака до села Кваси та передали медикам швидкої.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026