Закликали бомбити ЗСУ та заперечували різанину в Бучі: на Житомирщині судитимуть двох кремлівських агітаторів
Кіберфахівці та слідчі Служби безпеки України у Житомирській області повністю завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальні акти щодо двох затятих прокремлівських агітаторів, які вели підривну інформаційну діяльність на користь країни-агресорки.
Як повідомили у прес-групі СБУ регіону, зловмисники активно виступали на підтримку повномасштабного вторгнення РФ, виправдовували найстрашніші воєнні злочини рашистів та цинічно закликали окупаційні війська збільшувати інтенсивність ракетно-бомбових ударів по Україні.
Обидва фігуранти були затятими учасниками радикальних антиукраїнських Телеграм-каналів та закритих чатів. Там вони активно коментували новини, підживлюючи свою ненависть до власної країни та українського народу, а саму Україну один із них у листуванні прямо називав «концтабором».
Спецслужбовці чітко задокументували протиправні дії обох колаборантів, які мешкають у Житомирському районі:
Ініційовані Службою безпеки комплексні судово-лінгвістичні експертизи повністю підтвердили протиправний, антидержавний та расистський характер висловлювань затриманих.
На підставі зібраної доказової бази слідчі СБУ обвинувачують фігурантів за двома статтями Кримінального кодексу України:
За скоєне ідеологічним прихильникам «руського міра» загрожує суворе покарання — до 8 років позбавлення волі.
Заходи з викриття проводилися співробітниками СБУ в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури. Наразі крапку у справі має поставити суд.
📌 Читайте також: раніше на Житомирщині викрили трьох агентів, які закликали молитися за Путіна
На Житомирщині викрили трьох агітаторів, які прославляли країну-агресорку та закликали молитися за Путіна
🔔 Бажаєте знати більше про роботу спецслужб та очищення Житомирщини від ворожих агентів? Обирайте зручний формат: сповіщення у Telegram або стрічка Facebook.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026