Водія, який на Рівненщині пʼяним скоїв серйозну ДТП, засудили до одного року за ґратами
Суд виніс вирок жителю Дубровицької ТГ. Результат алкотестера — 3,53 проміле. Крім того, чоловік не мав посвідчення водія відповідної категорії.
Автопригода сталася 4 травня 2024 року близько 17:30 у селі Бережниця.
Слідчий встановив, що водій авто «Mercedes», 34-річний мешканець села Підлісне, не маючи небезпеки і перешкоди для руху, раптово виїхав на зустрічну смугу, де допустив зіткнення з ТЗ «Audi» під керуванням 47-річного жителя села Бережки.
Унаслідок ДТП керманич «Audi» отримав травми середньої тяжкості. Слідчий повідомив 34-річному чоловіку про підозру.
Досудове розслідування завершено: матеріали КП скеровані до суду.
Суд виніс вирок: 1 рік позбавлення волі з позбавленням права керування ТЗ на строк 3 роки. Зловмисника взяли під варту у залі суду.
Також засуджений частково відшкодував завдану шкоду потерпілому та зобов’язався виплачувати решту.
Вирок ще не набрав законної сили та може бути оскаржений протягом 30 діб.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026