Веслувальники з Херсонщини здобули нагороди на чемпіонаті України серед молоді
Спортсмени Херсонської школи вищої спортивної майстерності здобули три золоті та дві срібні медалі на чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді до 23 років.
Про це повідомив директор школи Ігор Гарагуля.
Змагання проходили у Києві з 18 по 21 червня.
Олександр Іванов виборов срібну медаль в одиночці парній. Також дві золоті — у двійці парній разом з Олександром Харченком і у складі четвірки парної, де виступав з Олександром Харченком, Михайлом Майком і Віталієм Мельником.
Чемпіонаті України з академічного веслування серед молоді. Фото: Ігор Гарагуля
Ще дві нагороди здобула Туанна Шенен: золото у двійці розпашній без стернового разом з Адріаною Варваріною та срібло у складі четвірки парної разом з Іриною Демуренко, Софією Деревенко та Дар’єю Великоцькою.
"За результатами Чемпіонату України з веслування академічного тренерським штабом збірної команди будуть затверджені екіпажі які прийматимуть участь у міжнародних змаганнях", — зазначив Гарагуля.
Спортсменів підготували тренери Херсонської школи вищої спортивної майстерності — Артем Мороз та Андрій Олефіренко. Також залучалися допоміжні тренери Вадим Зубов і Сергій Резніков.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026