Стан енергосистеми України: масовані обстріли інфраструктури та зростання споживання
Внаслідок чергових російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури зафіксовано масштабні пошкодження мереж та обладнання.
Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Укренерго».
Найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.
Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.
22 червня, станом на 9:30 споживання електрики було на 2,2% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – підвищення температури повітря у більшості областей України, що зумовлює активне використання кондиціонерів.
Вчора, 21 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 14 червня.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026