Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Стан енергосистеми України: масовані обстріли інфраструктури та зростання споживання

rayon.in.ua

Стан енергосистеми України: масовані обстріли інфраструктури та зростання споживання

Внаслідок чергових російських атак на об’єкти енергетичної інфраструктури зафіксовано масштабні пошкодження мереж та обладнання.

Про це повідомляють на фейсбук-сторінці «Укренерго».

Найскладнішою є ситуація у Донецькій та Херсонській областях. Там – найбільший обсяг нових знеструмлень через пошкоджене ворогом обладнання. Також після нічних та ранкових обстрілів є знеструмлені споживачі на Сумщині, Харківщині, Миколаївщині, Чернігівщині та Запоріжжі.

Там, де це наразі дозволяють безпекові умови, вже розпочали аварійно-відновлювальні роботи.

22 червня, станом на 9:30 споживання електрики було на 2,2% вищим, ніж в цей же час попереднього робочого дня – у п’ятницю. Причина змін – підвищення температури повітря у більшості областей України, що зумовлює активне використання кондиціонерів.

Вчора, 21 червня, добовий максимум споживання був зафіксований увечері. Він був на тому ж рівні, що й максимум попередньої неділі – 14 червня.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин