У Чернівцях патрульні відсторонили від керування нетверезого водія Toyota
У Чернівцях завдяки зверненню небайдужих громадян патрульні поліцейські виявили та відсторонили від керування нетверезого водія.
Інформація про ймовірне порушення правил дорожнього руху надійшла до поліції близько 18-ї години. Заявники повідомили, що водій автомобіля Toyota може перебувати у стані сп’яніння.
Під час перевірки інспектори виявили вказаний транспортний засіб на вулиці Сергія Скальда. За кермом перебував 65-річний чоловік.
Під час спілкування поліцейські помітили у водія характерні ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти перевірку на приладі «Драгер», результат якої показав 1,23 проміле алкоголю.
На водія патрульні склали адміністративні матеріали та відсторонили його від керування транспортним засобом.
Поліція вкотре закликає водіїв не сідати за кермо у стані сп’яніння.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026