Посадовці на Вінниччині відмили 60 млн грн на ремонті доріг
Правоохоронцями викрито посадовців місцевих громад та підприємців-підрядників, які схематозили із бюджетними коштами.Йдеться про голову територіальної громади, начальника управління місцевої ради, трьох інженерів технічного нагляду, трьох керівників підприємств, бухгалтера і кошторисника, які у змові заволоділи 60,6 млн грн на завідомо неякісному ремонті доріг.Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.«Посадовці у 2023-2025 рр. укладали договори про дорожні роботи з завідомо визначеними «переможцями» тендеру. Сторони домовилися «економити» на матеріалах, зокрема використовувати для покриття асфальтобетонну суміш, що не відповідала нормам з несертифікованого заводу.У звітні документи вносили неправдиві відомості про їх виконання, завищуючи обсяги і вартість матеріалів. Як наслідок, отримували з бюджету кошти за фактично невиконану роботу. А «відремонтовані» дороги залишалися з видимими дефектами.Сума збитків, завдана бюджетам громад, становить 60,6 млн грн. Вісьмом особам, задіяним у схемі, повідомлено про підозру за ч.ч.4, 5 ст.191 ККУ», – йдеться у повідомленні.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026