Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Посадовці на Вінниччині відмили 60 млн грн на ремонті доріг

33kanal.com

Посадовці на Вінниччині відмили 60 млн грн на ремонті доріг

Правоохоронцями викрито посадовців місцевих громад та підприємців-підрядників, які схематозили із бюджетними коштами.Йдеться про голову територіальної громади, начальника управління місцевої ради, трьох інженерів технічного нагляду, трьох керівників підприємств, бухгалтера і кошторисника, які у змові заволоділи 60,6 млн грн на завідомо неякісному ремонті доріг.Про це повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.«Посадовці у 2023-2025 рр. укладали договори про дорожні роботи з завідомо визначеними «переможцями» тендеру. Сторони домовилися «економити» на матеріалах, зокрема використовувати для покриття асфальтобетонну суміш, що не відповідала нормам з несертифікованого заводу.У звітні документи вносили неправдиві відомості про їх виконання, завищуючи обсяги і вартість матеріалів. Як наслідок, отримували з бюджету кошти за фактично невиконану роботу. А «відремонтовані» дороги залишалися з видимими дефектами.Сума збитків, завдана бюджетам громад, становить 60,6 млн грн. Вісьмом особам, задіяним у схемі, повідомлено про підозру за ч.ч.4, 5 ст.191 ККУ», – йдеться у повідомленні.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин