Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Вінниці створили вже більше тисячі ОСББ

33kanal.com

У Вінниці створили вже більше тисячі ОСББ

Завдяки ОСББ мешканці можуть спільно працювати над покращенням умов проживанняОб’єднання співвласників багатоквартирних будинків діють вже в понад половині багатоповерхівок Вінниці. У місті продовжує зростати їх кількість і наразі в громаді зареєстровано понад тисячу ОСББ. Це один із найвищих показників в Україні. Про це повідомляє Вінницька міська ради.Як інформують у міській раді, така форма управління житлом залишається популярною серед вінничан. Лише протягом останніх років у місті щороку створюють десятки нових об’єднань, причому більшість із них з’являються у будинках старого житлового фонду.У міськраді зазначають, що ОСББ дають мешканцям можливість самостійно ухвалювати рішення щодо утримання будинку, проведення ремонтів та впровадження енергоефективних заходів. Саме тому кількість будинків, які переходять на таку форму управління, продовжує збільшуватися.За словами фахівців, ОСББ залишаються одним із найефективніших механізмів управління багатоквартирними будинками. Тож із кожним роком все більше мешканців Вінниці обирають саме цей формат для розвитку та утримання свого житла.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин