Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Чернівцях викрали газу на 87,5 мільйонів грн

pravdatutnews.com

У Чернівцях викрали газу на 87,5 мільйонів грн

Фото: Сергій Корецький

У Чернівцях зловмисники організували схему незаконного відбору газу для роботи котельні, самовільно підключившись до газової мережі.

Як повідомив голова правління НАК "Нафтогаз" Сергій Корецький, учасники схеми без дозволів проклали газопровід до багатоквартирного будинку та під’єдналися до газорозподільної системи, фактично викрадаючи паливо для забезпечення роботи місцевої котельні.

За нашими оцінками, щорічні збитки від крадіжок газу побутовими споживачами вимірюються мільярдами гривень. Це наслідок різноманітних схем і махінацій, з якими ми боремося та системно наводимо лад, – написав Корецький.

Порушення викрили фахівці служби безпеки «Газмереж» спільно з представниками «Нафтогазу». Усі зібрані матеріали передали правоохоронцям. Голова правління наголосив, що компанія вимагатиме відшкодування завданих збитків.

Попередньо сума збитків оцінюється щонайменше у 87,5 мільйона гривень. Корецький також зазначив, що імена організаторів схеми оприлюднять найближчим часом.

До слова, на Хмельниччині перекинувся туристичний автобус.

Каріна Савка - pravdatutnews.com

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин