Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Учениця луцького ліцею склала НМТ з української мови на 200 балів

volyninfa.com.ua

Учениця луцького ліцею склала НМТ з української мови на 200 балів

Учениця 11-В класу Луцький ліцей №4 імені Модеста Левицького Софія Момонт отримала максимальний результат – 200 балів на національному мультипредметному тесті з української мови.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці ліцею.

Високий результат став підсумком системної підготовки, наполегливої праці та цілеспрямованості учениці. У закладі освіти відзначають, що досягнення Софії є прикладом відповідального ставлення до навчання та мотивацією для інших учнів.

У ліцеї наголошують, що за цим успіхом стоїть і робота педагогів. Зокрема, вчителів української мови Наталі Святославівни Реки, Олени Миколаївни Лобур та Алли Степанівни Волох, які забезпечили якісну підготовку та підтримку випускниці.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
24 червня 2026

Новини на тему

Більше новин