Кадрові пристрасті у Бердичеві: як заступника мера відпустили на волю
Кажуть, що вхід у бердичівську політику коштує дорого, але вихід із неї, як з’ясувалося, — ще дорожче. Чергове засідання сесії міської ради довело: написати заяву за власним бажанням у Бердичеві зовсім не означає отримати бажану свободу. Поки один посадовець місяцями просив колег згадати про Конституцію та звільнити його від «примусової праці», інший — щиро сподівався піти красиво, але натомість отримав несхвалення колег. На сьогоднішній сесії, без перебільшень, вершилися долі заступників та депутатів.З третьої спроби бердичівські депутати таки звільнили з посади профільного заступника Бердичівського міського голови Костянтина Анучіна. Першу заяву на звільнення заступник написав ще у березні 2026 року. Пан Анучін стверджує, що це було його особисте рішення, яке приймалося без тиску збоку. Адже він прийшов до міської ради працювати саме у сфері ЖКГ. Однак, коли після осінньо-зимового періоду міський голова Сергій Орлюк прийняв рішення повернути цей профіль Наталії Палкіній, а Костянтину Анучіну доручити справи культурної спадщини, останній невдовзі написав заяву. Певно, ні він, ні мер не здогадувалися, що процес настільки затягнеться, бо виявилося, що останнє слово тут за депутатами.Коли вперше питання про звільнення Костянтина Анучіна не знайшло підтримки депутатів, це викликало легку усмішку. Проте з часом заступник уже серйозно почав нагадувати обранцям, що ст. 43 Конституції забороняє примусову працю. Одного разу вони навіть подали депутатське звернення до міського голови Сергія Орлюка з проханням призначити Костянтина Анучіна на посаду директора водоканалу.Сьогодні, 24 червня, на черговій сесії вчергове винесли на розгляд питання не тільки про звільнення заступника, але й про скорочення апарату загалом. На диво, цього разу народні обранці таки погодилися з рішенням пана Анучіна й нарешті віддали свої 24 голоси «за». Одразу після цього заступника виключили зі складу виконавчого комітету Бердичівської міської ради.Це не останнє важливе кадрове питання, про яке говорили на цій сесії. Разом із тим заяву про дострокове припинення повноважень подав депутат Леонід Еверт. Раніше ми писали, що в обранця був особистий конфлікт інтересів на підґрунті вирішення питань із його власним житлом. Також сьогодні пан Еверт розповів колегам, що не збирається закінчувати свою активістську діяльність і планує очолити ветеранську організацію, яка так само ходитиме на сесії та впливатиме на життя міста.Та колеги Леоніда Еверта, вочевидь, бачать його ситуацію інакше, тож не дозволили йому сьогодні покинути депутатський корпус. Тільки 13 присутніх проголосували «за», 1 — «проти», а ще 9 — утрималися.«Не підтримано! Леонід Костянтинович, ви ще депутат. Вітаю Вас», — підсумував результати голосування міський голова Сергій Орлюк. Найкращі Оголошення Рекомендоване ТОП 49-та окрема бригада розгородження шукає операторів БПЛА 28.05.2026 15:55 Рекомендоване ТОП Продається магазин 12.08.2024 10:43 Рекомендоване ТОП Продам добротний будинок в с. Романівка (колишнє Радянське). 05.12.2025 16:39 Рекомендоване ТОП Продам недобудову в с. В. П’ятигірка біля ставка 04.06.2025 16:05 Рекомендоване ТОП Регулювання розвалу сходження коліс на 3D стенді 11.11.2025 12:48 Рекомендоване ТОП 🍗М’ясопереробний завод «М’ЯСОВИТА» запрошує на роботу працівників 17.06.2026 09:02 ТЕМИ:депутатДепутати БердичівКостянтин Анучін ЖКГСесія Бердичівської міської радиПідпишіться на нашу розсилкуОтримуйте останні новини прямо у свою поштову скриньку.Підписавшись, ви погоджуєтеся з нашими Умовами використання та визнаєте практику обробки даних у нашій Політиці конфіденційності. Ви можете скасувати підписку в будь-який час.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026