Втрати Волині: у бою з окупантами загинули ще четверо бійців
22 червня стало відомо, що у боях з окупантами на передовій загинули ще четверо бійців з Волині: Микола Войтюк, Борис Кузьмічук, Анатолій Кривош і Сергій Олексюк.
В Ківерцівській громаді підтвердили загибель 58-річного військовослужбовця Миколи Войтюка. Солдата майже два роки вважали зниклим безвісти.
Волинянин служив з червня 2024 року, був стрілецем відділення стрілецького взводу. Боєць загинув 19 серпня 2024 року в районі населеного пункту Нью-Йорк Бахмутського району Донецької області. У Миколи Войтюка залишилися дружина, донька, син і три сестри.
Додому “на щиті” повертається військовослужбовець з Луцька Борис Кузьмічук. Полеглому захиснику було 53 роки, інформує міська рада.
Воїн загинув 21 квітня 2024 року під час виконання бойового завдання у районі населеного пункту Новокалинове Покровського району Донецької області. Дату і місце прощання з Борисом Кузьмічуком оголосять додатково.
У Камінь-Каширській громаді підтвердили загибель на фронті 43-річного військовослужбовця Анатолія Кривоша з села Раків Ліс. Боєць поліг під час виконання бойового завдання 21 червня 2026 року в районі населеного пункту Комишуваха Запорізької області.
Волинянин захищав країну майже з перших днів повномасштабного вторгнення — з 1 березня 2022 року. Інформацію про час зустрічі скорботного кортежу і чин похорону захисникам у громаді повідомлять додатково.
Про втрату також сповістили в Нововолинській громаді. Там отримали підтвердження про загибель військовослужбовця Сергія Олексюка.
Полеглому воїну було 39 років. За результатами ДНК-експертизи стало відомо, що волинянин загинув 20 жовтня 2023 року під час виконання бойового завдання на Донеччині.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
24 червня 2026