Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Випускники Рівненщини з високими балами НМТ зможуть отримувати по 10 тисяч гривень щомісяця

rivne1.tv

Випускники Рівненщини з високими балами НМТ зможуть отримувати по 10 тисяч гривень щомісяця

Держава продовжує підтримувати талановиту молодь та створювати умови, щоб найкращі випускники здобували освіту саме в Україні.

Абітурієнти, які цьогоріч складуть НМТ щонайменше на 185 балів з кожного предмета, зможуть отримувати спеціальну стипендію від Фонду Президента України з підтримки освіти, науки та спорту — 10 тисяч гривень щомісяця протягом року.

Обов’язкова умова — вступ до українського універитету.

Водночас держава посилює підтримку студентів загалом. Із 1 вересня стипендії в закладах вищої та фахової передвищої освіти зростуть удвічі. Зокрема, мінімальна академічна стипендія для студентів університетів становитиме 4 тисячі гривень.

Рівненщина традиційно демонструє високі результати. Торік 81 учасник НМТ з області отримав 200 балів з одного предмета, ще п’ятеро випускників набрали максимальні 200 балів одразу з двох предметів. Також минулого року президентську стипендію отримала випускниця Обласного наукового ліцею в Рівному Вікторія Катеринюк, - нагадує перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.

Читайте також: На Дубенщині водій сім разів проходив тест на алкоголь: «Драгер» щоразу показував максимальний результат

Ми прагнемо ділитися з Вами ще більшою кількістю новин та цікавих матеріалів. Будемо раді бачити та спілкуватися з Вами на наших сторінках у

Працюємо для Вас! Оперативно, правдиво, з любов’ю!

Дякуємо за довіру! Нам цінний зв’язок з Вами!

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин