Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Калуській громаді 23 червня оголосили «День без авто»

golosinfo.com.ua

У Калуській громаді 23 червня оголосили «День без авто»

Завтра, 23 червня, у межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, Калуська міська територіальна громада долучиться до загальноєвропейської екологічної ініціативи «День без авто». Акція проходить за офіційної підтримки проєкту «Угода мерів-Схід».

Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.

Організатори закликають місцевих жителів хоча б на один день змінити свої транспортні звички задля збереження довкілля.

Мета та особливості екологічної акції:

Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин