У Калуській громаді 23 червня оголосили «День без авто»
Завтра, 23 червня, у межах Тижня Днів сталої енергії – 2026, Калуська міська територіальна громада долучиться до загальноєвропейської екологічної ініціативи «День без авто». Акція проходить за офіційної підтримки проєкту «Угода мерів-Схід».
Про це пише Голос-Інфо з посиланням на Калуську міську раду.
Організатори закликають місцевих жителів хоча б на один день змінити свої транспортні звички задля збереження довкілля.
Мета та особливості екологічної акції:
Стежте за нами в соціальних мережах: Ютуб, Телеграм, Фейсбук та Інстаграм.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026