Півненко: на захисті ЧАЕС цілодобово знаходяться гвардійці з бойовим досвідом
На захисті Чорнобильської атомної електростанції цілодобово знаходяться підрозділи Нацгвардії з бойовим досвідом, також постійно нарощується безпілотна складова.
Про це повідомив командувач Нацгвардії генерал-майор Олександр Півненко в інтерв’ю "Інтерфакс-Україна".
"Наші підрозділи там 24/7. І це вже не ті підрозділи, які були на початку війни – зараз там люди з бойовим досвідом", – сказав Півненко.
"Там є підрозділ з корпусу "Азов", бойові командири і безпілотна складова, яка постійно нарощується", - додав командувач НГУ.
Півненко додав, що особисто виїжджає на ЧАЕС на постійній основі.
"Не хочу, щоб ми там щось втратили з поля зору. Тож нарощуємося і нарощуємося", – наголосив він.
Нагадаємо, що 11 червня уряд Норвегії виділив 100 мільйонів крон на відновлення Чорнобильської АЕС після російських атак.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026