Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Рівненщині мікроавтобус влетів у машину шляховиків – четверо травмованих

polissia.news

На Рівненщині мікроавтобус влетів у машину шляховиків – четверо травмованих

Сьогодні зранку, 23 червня, на Дубенщині сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав працівник дорожньої служби, водій та двоє пасажирів мікроавтобуса.Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.Автопригода відбулася близько 09:45 на автодорозі «Київ-Чоп» у межах села Привільне.За попередніми даними слідства, 51-річний житель Київської області, який перебував за кермом мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter, перевищив безпечну швидкість і в’їхав у припаркований автомобіль дорожньої служби Opel Vivaro з причепом.Окрім зіткнення з автівкою, керманич буса скоїв наїзд на 32-річного мешканця Вінниччини — працівника шляхової служби, який саме виходив із салону службового транспорту. Чоловіка із відкритим переломом руки, закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та чисельними забоями госпіталізували до лікарні.Також медична допомога знадобилася самому водієві Mercedes та двом його пасажиркам — жителькам Київщини віком 22 і 37 років. Після огляду лікарів їх відпустили додому.Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Відомо, що за кермом мікроавтобуса чоловік перебував у тверезому стані. Поліцейські встановлюють усі обставини події.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин