На Рівненщині мікроавтобус влетів у машину шляховиків – четверо травмованих
Сьогодні зранку, 23 червня, на Дубенщині сталася дорожньо-транспортна пригода, у якій постраждав працівник дорожньої служби, водій та двоє пасажирів мікроавтобуса.Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.Автопригода відбулася близько 09:45 на автодорозі «Київ-Чоп» у межах села Привільне.За попередніми даними слідства, 51-річний житель Київської області, який перебував за кермом мікроавтобуса Mercedes-Benz Sprinter, перевищив безпечну швидкість і в’їхав у припаркований автомобіль дорожньої служби Opel Vivaro з причепом.Окрім зіткнення з автівкою, керманич буса скоїв наїзд на 32-річного мешканця Вінниччини — працівника шляхової служби, який саме виходив із салону службового транспорту. Чоловіка із відкритим переломом руки, закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку та чисельними забоями госпіталізували до лікарні.Також медична допомога знадобилася самому водієві Mercedes та двом його пасажиркам — жителькам Київщини віком 22 і 37 років. Після огляду лікарів їх відпустили додому.Слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху). Відомо, що за кермом мікроавтобуса чоловік перебував у тверезому стані. Поліцейські встановлюють усі обставини події.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026