Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Повторна аварія на магістральній мережі: чотири громади Ізмаїльського району знову залишилися без світла

bessarabiainform.com

Повторна аварія на магістральній мережі: чотири громади Ізмаїльського району знову залишилися без світла

Ситуація з енергопостачанням в Ізмаїльському районі залишається нестабільною. Після ранкового відновлення живлення в районі сталося повторне аварійне відключення на магістральних мережах. Наразі без електроенергії частково залишаються мешканці Кілійської, Катлабузької, Саф’янівської та Ізмаїльської громад. Про це «Бессарабії INFORM» розповів голова Ізмаїльської районної військової адміністрації Родіон Абашев.

За його словами, станом на ранок 23 червня ситуацію в регіоні вдалося стабілізувати — вся критична інфраструктура працювала від мережі, а без світла залишалося лише одне приєднання у південно-західній частині Ізмаїла.

Проте після 10.00 стався черговий масштабний технічний збій у високовольтних мережах.

За словами очільника району, наразі зафіксовано складне аварійне відключення у місті Кілія та громаді, Катлабузькій та Саф’янівській ТГ. Він наголосив, що мова йде виключно про аварію в мережах через технічні фактори.

Як повідомили «БІ» в «ДТЕК Одеські електромережі», в південно-західній частині Ізмаїла очікується відновлення енергоживлення близько 14.00.

Що стосується Кілійської, Катлабузької, Саф’янівської, то час появи світла в цих ТГ поки невідомий.

Раніше ми повідомляли: 103-річний ветеран Другої світової війни з Болградщини про секрети довголіття, та чому важливо підтримувати ЗСУ

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин