Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Олександрівський «Ворзель» здобув «бронзу» на Всеукраїнському футбольному турнірі

oleksandrivka.rayon.in.ua

Олександрівський «Ворзель» здобув «бронзу» на Всеукраїнському футбольному турнірі

Команда «Ворзель» з селища Олександрівка виборола третє місце на Всеукраїнському футбольному турнірі INGULEC CUP «Літо-2026» серед юнаків 2015 року народження.

Про це виданню Район.Олександрівка повідомив тренер олександрівських футболістів і футболісток Андрій Ващенко.

З його слів, Всеукраїнський футбольний турнір INGULEC CUP «Літо-2026» серед юнаків 2015 року народження пройшов 21 червня у селі Володимирівка на базі футбольної академії «Інгулець». У престижних змаганнях взяли участь 16 команд із різних куточків України.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин