Олександрівський «Ворзель» здобув «бронзу» на Всеукраїнському футбольному турнірі
Команда «Ворзель» з селища Олександрівка виборола третє місце на Всеукраїнському футбольному турнірі INGULEC CUP «Літо-2026» серед юнаків 2015 року народження.
Про це виданню Район.Олександрівка повідомив тренер олександрівських футболістів і футболісток Андрій Ващенко.
З його слів, Всеукраїнський футбольний турнір INGULEC CUP «Літо-2026» серед юнаків 2015 року народження пройшов 21 червня у селі Володимирівка на базі футбольної академії «Інгулець». У престижних змаганнях взяли участь 16 команд із різних куточків України.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026