Рівненські ліцеїстки вибороли «золото» на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч”
Команда дівчат Рівненського ліцею №28 стала чемпіоном фінального етапу наймасштабнішого спортивного проєкту країни «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».Про це сьогодні, 22 червня, повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.Рівнянки здобули золоті нагороди у змаганнях з баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів. Головні ігри фіналу приймало місто Черкаси. У вирішальному та напруженому поєдинку за титул чемпіонок наші дівчата зуміли обіграти господарок змагань — команду Черкащини.Керівник Рівненської ОВА також нагадав, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» наразі є наймасштабнішим учнівським спортивним проєктом в Україні. Цього сезону до змагань долучився майже мільйон школярів.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026