Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Рівненські ліцеїстки вибороли «золото» на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч”

polissia.news

Рівненські ліцеїстки вибороли «золото» на всеукраїнських змаганнях “Пліч-о-пліч”

Команда дівчат Рівненського ліцею №28 стала чемпіоном фінального етапу наймасштабнішого спортивного проєкту країни «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги».Про це сьогодні, 22 червня, повідомив начальник Рівненської ОВА Олександр Коваль.Рівнянки здобули золоті нагороди у змаганнях з баскетболу 3х3 серед учениць 5–9 класів. Головні ігри фіналу приймало місто Черкаси. У вирішальному та напруженому поєдинку за титул чемпіонок наші дівчата зуміли обіграти господарок змагань — команду Черкащини.Керівник Рівненської ОВА також нагадав, що «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» наразі є наймасштабнішим учнівським спортивним проєктом в Україні. Цього сезону до змагань долучився майже мільйон школярів.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин