В Охтирці та частині Чернеччинської громади на день вимкнуть світло
Охтирська міська рада попереджає мешканців про тимчасове відключення електроенергії.
За інформацією філії «Охтирський РЕМ» ПАТ «Сумиобленерго», у вівторок, 9 червня 2026 року, з 8:00 до 17:00електропостачання буде відсутнє в місті Охтирка та частково в Чернеччинській громаді.
Причина відключення — ремонтні роботи.
- Останні
- Популярні
Більше новин
Більше новин
Новини по днях
Сьогодні,
22 червня 2026
22 червня 2026
Новини на тему
Більше новин