Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

«Бо курочок поїли»: в селі на Волині потруїли собак отрутою для щурів

visnyk.lutsk.ua

«Бо курочок поїли»: в селі на Волині потруїли собак отрутою для щурів

Днями на телефон КП «Ласка» надійшов виклик про нових собак біля ферми в селі Сьомаки Луцької громади.

Поспілкувавшись із мешканцями, працівники «Ласки» з'ясували страшні подробиці: виявляється, місцеві підсипали собакам щурячої отрути, аби тварини не крали їхніх «курочок».

Люди у своїх діях не бачать нічого поганого, адже вважають, що отруїти собаку не страшніше, ніж застрелити, що, на їхню думку, і роблять ловці. Насправді ж працівники «Ласки» не відстрілюють тварин, а вводять їм снодійне, стерилізують та відпускають.

Хочете дізнаватися про головні події першими?Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин