«Бо курочок поїли»: в селі на Волині потруїли собак отрутою для щурів
Днями на телефон КП «Ласка» надійшов виклик про нових собак біля ферми в селі Сьомаки Луцької громади.
Поспілкувавшись із мешканцями, працівники «Ласки» з'ясували страшні подробиці: виявляється, місцеві підсипали собакам щурячої отрути, аби тварини не крали їхніх «курочок».
Люди у своїх діях не бачать нічого поганого, адже вважають, що отруїти собаку не страшніше, ніж застрелити, що, на їхню думку, і роблять ловці. Насправді ж працівники «Ласки» не відстрілюють тварин, а вводять їм снодійне, стерилізують та відпускають.
Хочете дізнаватися про головні події першими?Приєднуйтеся до нашого каналу в Telegram та групи у Facebook!
- Останні
- Популярні
-
-
-
-
-
- Червень, 27
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
28 червня 2026