Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Волині виявили незаконну вирубку дерев на 20 мільйонів гривень

volyninfa.com.ua

На Волині виявили незаконну вирубку дерев на 20 мільйонів гривень

Про це 25 червня повідомили в Держекоінспекції Волині.

Порушення зафіксували на земельній ділянці комунальної власності. На місце події викликали слідчо-оперативну групу.

Під час огляду інспектори зафіксували порубку орієнтовно 5 тисяч пнів соснидіаметром від 12 до 45 см. Суму завданих навколишньому природному середовищу збитків оцінюють у 20 мільйонів гривень.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження, триває досудове розслідування та встановлюють людей, причетних до правопорушення, зазначили екологи. Йдеться про знищення або пошкодження лісових масивів (ч. 1 ст 245 Кримінального кодексу України). Санкція статті передбачає штраф від 91800 до 153000 гривень або обмеження волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на той самий строк.

Зі слів екологів, також зафіксували порушення за ст. 246 Кримінального кодексу України — незаконна порубка лісу. Санкція статті передбачає штраф від 17000 до 25500 гривень або пробаційним наглядом на строк до 3 років, або обмеженням волі на строк до 3 років, або позбавленням волі на той самий строк.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
25 червня 2026

Новини на тему

Більше новин