Німеччина залучає представників Талібану для прискорення депортацій
Щоб у майбутньому Німеччина могла депортувати до Афганістану більше злочинців та осіб, які становлять загрозу, до Берліна прибудуть кілька представників Талібану як консульські працівники.
Четверо чоловіків із цього ісламістського руху, зокрема, видаватимуть паспорти особам, які зобов’язані залишити територію Німеччини.
За інформацією NDR, владі в Кабулі важливо ідентифікувати громадян Афганістану перед їхньою депортацією, а вже потім видавати їм необхідні проїзні документи.
Двоє афганських «дипломатів» уже прибули до Німеччини в середині 2025 року, щоб очолити посольство Афганістану в Берліні та генеральне консульство в Бонні. Таким чином, їхня кількість збільшиться до шести.
У 2021 році Талібан знову захопив владу в Афганістані. У серпні 2024 року Німеччина вперше після приходу Талібану до влади депортувала до Кабула 28 чоловіків, засуджених за злочини, за посередництва Катару.
Тепер Німеччина прагне створити постійний «повітряний міст депортацій» для повернення тяжких злочинців та осіб, які становлять загрозу й перебувають у місцях позбавлення волі.
«Той, хто зловживає нашим захистом і вчиняє тут тяжкі злочини, повинен шукати перспективу у своїй рідній країні. Наше суспільство має законний інтерес у тому, щоб злочинці залишали нашу країну. Ця політика буде послідовно реалізовуватися», – заявив Добріндт.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026