Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Луцьку спіймали п’янючого водія на Lexus

volyninfa.com.ua

У Луцьку спіймали п’янючого водія на Lexus

25 червня під час патрулювання в Луцьку ми зупинили автомобіль Lexus, який рухався з порушенням ПДР.

Про це інформує Патрульна поліція Волинської області, – пише ВолиньUA.

Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат огляду — 1,68 проміле.

Інспектори відсторонили керманича від керування транспортним засобом та склали на нього протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин