У Луцьку спіймали п’янючого водія на Lexus
25 червня під час патрулювання в Луцьку ми зупинили автомобіль Lexus, який рухався з порушенням ПДР.
Про це інформує Патрульна поліція Волинської області, – пише ВолиньUA.
Під час спілкування з водієм патрульні помітили у нього ознаки алкогольного сп’яніння. Чоловік погодився пройти огляд на місці за допомогою приладу Драгер. Результат огляду — 1,68 проміле.
Інспектори відсторонили керманича від керування транспортним засобом та склали на нього протокол за ч. 1 ст. 130 (Керування транспортним засобом у стані сп’яніння) КУпАП.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026