Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень

33kanal.com

На обладнання для «Безпечного міста» витратять майже 3,1 мільйона гривень

Його вартість оцінили у майже 3,1 мільйона гривень з податками. Нині через систему електронних закупівель «Prozorro» шукають постачальника. Саме ж обладнання планується отримати та встановити до 25 вересня цього року.Хмельницький залишається єдиним обласним центром в Україні, який не має власної системи «Безпечне місто». Про це розповів керівник обласного управління поліції Іван Іщенко, якого призначили близько місяця тому. Хмельницька міськрада ухвалила рішення про додаткове фінансування для вдосконалення системи відеоспостереження.У сусідньому обласному центрі, Вінниці, ситуаційний центр отримує інформацію з понад 1000 камер відеоспостереження. Завдяки системі у Вінниці розкривається близько 80% злочинів. 2025 року, порівняно з попереднім, стало утричі менше крадіжок приватного майна та вдвічі менше квартирних крадіжок і пограбувань.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин