Трамп повідомив, які об’єкти в Ірані атакували США
Президент США Дональд Трамп знову звинуватив Іран у порушенні режиму припинення вогню. З цієї причини американські війська атакували низку іранських об’єктів.
Про це повідомляє Новини.LIVE з посиланням на допис американського лідера у Truth Social.
"Американські літаки щойно завдали ударів по іранських сховищах ракет і безпілотників, а також по берегових радіолокаційних станціях за повторне порушення Угоди про припинення вогню", — заявив Трамп.
Він додав, що іранці, можливо, "ніколи не навчаться" і тому припустив, що, можливо, настане момент, коли США доведеться завершити цю справу військовим шляхом. У такому разі, за словами Трампа, Іран може перестати існувати.
"Може настати момент, коли ми більше не зможемо бути розсудливими й будемо змушені військовим шляхом завершити розпочату нами справу. Якщо це станеться, Ісламська Республіка Іран більше не існуватиме", — підсумував президент США.
Як повідомляли Новини.LIVE, кілька тижнів тому США та Іран підписали меморандум про взаєморозуміння, який продовжив перемир’я та дав країнам 60 днів на те, щоб вести переговори й узгодити остаточний документ про завершення війни.
Перший етап переговорів після рамкової угоди відбувся тиждень тому, і, судячи з заяв, зустріч була успішною, оскільки сторони досягли певних домовленостей.
Однак днями Іран атакував судно в Ормузькій протоці, через що США завдали ударів по об’єктах в Ірані, після чого Тегеран також відповів ударами. Дональд Трамп після цього звинуватив Тегеран у порушенні перемир’я.
Сьогодні в ніч на 28 червня історія повторилася, оскільки Іран вдруге атакував одне з суден з нафтою, у зв’язку з чим США завдали удари у відповідь.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
28 червня 2026