Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Вінниччині відбувся випуск слухачів центру підготовки громадян до національного спротиву

33kanal.com

На Вінниччині відбувся випуск слухачів центру підготовки громадян до національного спротиву

Начальниця обласної військової адміністрації Наталя Заболотна підкреслила, що випуск слухачів центру підготовки громадян до національного спротиву дуже символічно відбувається напередодні тридцятиріччя Конституції України.– Дякую кожному й кожній з вас за вашу відповідальність, – звернулася Наталя Заболотна до випускників. – Основний Закон держави дуже чітко визначає, що захист Вітчизни, її незалежності та територіальної цілісності – обов’язок кожного громадянина. Ви зробили свідомий вибір пройти цей курс підготовки від самого початку і до його завершення. Це відповідальний громадянський вибір.Перший заступник голови обласної Ради Володимир Кістіон наголосив, що війна навчила нас простій істині: безпека держави залежить не лише від армії.– Вона залежить від кожного громадянина, від його готовності діяти, допомагати, захищати своїх близьких, свою громаду, свою країну, – сказав Володимир Кістіон. – Кожен має бути готовим до захисту держави та знати, як правильно реагувати в надзвичайних ситуаціях. Саме тому створення Вінницького обласного центру підготовки громадян до національного спротиву стало відповіддю на запит часу. Ми хотіли, щоб кожен охочий мав можливість отримати знання та навички, які в критичний момент можуть врятувати життя, допомогти іншим і зміцнити нашу спільну стійкість.Він звернув увагу на те, що курс підготовки до національного спротиву пройшли люди різного віку, різних професій, із різним життєвим досвідом.– Але всіх об’єднує одне – небайдужість. І саме з таких небайдужих людей починається сильна громада і сильна держава, – наголосив Володимир Кістіон.Наталя Заболотна та Володимир Кістіон висловили подяку керівнику Центру Миколі Баланчуку та всім інструкторам за їхню роботу, знання й досвід, якими вони діляться і формують на Вінниччині культуру відповідальності та готовності до дій.Микола Баланчук подякував слухачам за наполегливість в оволодінні необхідними навичками та вміннями, тренерам – за професійну роботу, а обласній Раді та обласній військовій адміністрації – за підтримку.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин