Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Намагалася ввезти в Україну ґаджетів на 17 мільйонів гривень

33kanal.com

Намагалася ввезти в Україну ґаджетів на 17 мільйонів гривень

У спеціально облаштованому сховку в автомобілі знайшли майже 500 ґаджетів загальною вартістю близько 17 мільйонів гривень.За інформацією відомства, 46-річна мешканка Хмельницької області поверталася в Україну на автомобілі Mercedes-Benz через пункт пропуску «Шегині – Медика». Для проходження митного контролю вона обрала смугу «зелений коридор», яка призначена для громадян, що не перевозять товари, які потрібно декларувати або оподатковувати.Однак під час огляду транспортного засобу митники спільно з прикордонниками виявили спеціально облаштований тайник. Схованка була обладнана у вигляді подвійної стінки між багажним і пасажирським відділеннями автомобіля.У тайнику знаходилися 487 гаджетів, серед яких:• 303 смартфони Apple iPhone;• 19 телефонів Samsung Galaxy;• 6 смартфонів Google Pixel;• 159 бездротових навушників Apple AirPods Pro 3.За попередніми підрахунками, загальна вартість вилученої техніки становить близько 17 мільйонів гривень.За цим фактом щодо жінки склали протокол про порушення митних правил за ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Крім того, інформацію про виявлення великої партії прихованих товарів передали до Територіального управління Бюро економічної безпеки у Львівській області для подальшої перевірки за ознаками кримінального правопорушення.Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
28 червня 2026

Новини на тему

Більше новин