Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

У Павлограді директору комунального підприємства повідомили про підозру у розтраті понад 500 тисяч гривень

pavlograd.reporter.ua

У Павлограді директору комунального підприємства повідомили про підозру у розтраті понад 500 тисяч гривень

Правоохоронці повідомили про підозру директору одного з комунальних підприємств Павлограда у розтраті бюджетних коштів під час закупівлі електроенергії.

За інформацією прокуратури, у 2021 році підприємство уклало договір на постачання електричної енергії. Слідство вважає, що керівник комунального підприємства підписав акти виконаних робіт із завищеними обсягами електроенергії, яка фактично не була поставлена.

За попередніми підрахунками, внаслідок таких дій комунальному підприємству завдано збитків на суму понад 500 тисяч гривень.

Директору повідомлено про підозру за фактом розтрати майна шляхом зловживання службовим становищем. Досудове розслідування триває, його здійснюють слідчі Павлоградського районного відділу поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:На Дніпропетровщині розширили зону обов’язкової евакуації родин з дітьми через безпекову ситуацію;

Спортсмен з Дніпра Михайло Кохан здобув золото престижного турніру World Athletics в Естонії;

Між Дніпром та Харковом запустять новий регіональний поїзд: оприлюднено розклад.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин