У Феодосії унаслідок нічної атаки Сил оборони знищено ангари з військовою технікою росіян
У ніч на 22 червня Сили оборони уразили ангари з військовою технікою у тимчасово окупованому Криму, у місті Феодосія, що, ймовірно, належать штурмовому полку ВДВ.Кадри наслідків ураження опублікував Telegram-канал “Кримський вітер”.Уражений об’єкт розташований на території колишнього 13-го військового містечка. Ще до початку повномасштабного вторгнення російські військові збудували там ангари для техніки.Кому саме належить цей об’єкт, достовірно невідомо, однак впритул до нього розташований пункт постійної дислокації 56-го десантно-штурмового полку РФ, зазначає “Мілітарний”.Внаслідок атаки всередині одного з ангарів сталася пожежа, яку зафіксував супутниковий моніторинговий сервіс FIRMS. На опублікованих фото видно згорілі військові вантажівки.Читайте також:В Керчі уражено автомобільно-пасажирський пором “Лаврентій”, який працював на стратегічному маршруті Крим – Кавказ Унікальних переглядів: 7Редактор: Вікторія Оліферук
- Останні
- Популярні
Новини по днях
22 червня 2026