Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Уряд Німеччини підтвердив, що хоче придбати 40% акцій концерну, який виробляє Leopard

lb.ua

Уряд Німеччини підтвердив, що хоче придбати 40% акцій концерну, який виробляє Leopard

Федеральний уряд Німеччини має намір придбати 40% акцій німецько-французького оборонного концерну KNDS, який виробляє танки Leopard 2, артилерійські системи, бойові машини піхоти та боєприпаси.

Про це йдеться в повідомленні уряду ФРН.

"Через постійну російську загрозу для Європи та агресивну війну проти України безпекова й оборонна промисловість має центральне значення. З погляду федерального уряду, ця геополітична ситуація вимагає розширення потужностей оборонної промисловості... Тому федеральний уряд прагне придбати 40% акцій KNDS. Цим кроком федеральний уряд має намір врахувати інтереси держави з огляду на значення компанії", - йдеться в повідомленні.

Зазначається, що участь Німеччини в капіталі концерну дозволить забезпечити довгостроковий вплив на компанію, яка має стратегічне значення для європейської безпеки та обороноздатності.

"Водночас буде зміцнено національну промислову додану вартість, технологічний суверенітет, а також захист безпекових інтересів і ключових технологій у Німеччині", - йдеться в повідомленні.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин