Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

На Київщині унаслідок ДТП загинули п’ятеро людей, ще двоє травмовані

lb.ua

На Київщині унаслідок ДТП загинули п’ятеро людей, ще двоє травмовані

У Бориспільському районі Київської області внаслідок ДТП загинули п’ятеро людей, ще двоє отримали травми різного ступеня тяжкості.

Про це повідомляє Головне управління Нацполіції в Київській області.

Аварія сталася на автодорозі Бориспіль – Дніпро поблизу села Рогозів за участю двох легкових автомобілів.

За попередніми даними, 70-річний водій автомобіля Renault Sandero під час виконання маневру обгону виїхав на зустрічну смугу руху, де зіткнувся з автомобілем Nissan Altima.

Унаслідок зіткнення водій Renault Sandero та дві його пасажирки віком 95 і 75 років, а також 40-річний пасажир Nissan Altima загинули на місці події. Ще одна пасажирка Renault Sandero, 69 років, померла в лікарні від отриманих травм.

Також травм зазнали 35-річний водій Nissan Altima та 18-річна пасажирка Renault Sandero. Обох постраждалих госпіталізовано.

Правоохоронці розпочали досудове розслідування за ч. 3 ст. 286 Кримінального кодексу України – порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб.

Обставини та причини ДТП встановлюються.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин