Коаліційний уряд Литви пішов у відставку після дев’яти місяців роботи
Коаліційний уряд Литви на чолі з прем’єр-міністеркою Інгою Ругінене пішов у відставку, пропрацювавши лише близько дев’яти місяців.
Про це було оголошено на засіданні Кабінету міністрів у вівторок, 23 червня.
Зазначається, що до нової коаліції із соціал-демократами увійдуть Союз селян, «зелених» і християнських сімей Литви, а також Союз демократів «В ім’я Литви». Очікується, що новий уряд очолить лідер соціал-демократів Міндаугас Сінкявічюс, а його партія збереже більшість міністерських портфелів.
Уряд Ругінене планує офіційно скласти повноваження 30 червня.
Соціал-демократи перемогли на парламентських виборах 2024 року. Перший сформований ними уряд на чолі з Гінтаутасом Палуцкасом пішов у відставку у 2025 році після корупційного скандалу. Після цього уряд очолила Інга Ругінене, нагадує видання The Insider.
- Останні
- Популярні
Новини по днях
23 червня 2026