Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Коаліційний уряд Литви пішов у відставку після дев’яти місяців роботи

newformat.info

Коаліційний уряд Литви пішов у відставку після дев’яти місяців роботи

Коаліційний уряд Литви на чолі з прем’єр-міністеркою Інгою Ругінене пішов у відставку, пропрацювавши лише близько дев’яти місяців.

Про це було оголошено на засіданні Кабінету міністрів у вівторок, 23 червня.

Зазначається, що до нової коаліції із соціал-демократами увійдуть Союз селян, «зелених» і християнських сімей Литви, а також Союз демократів «В ім’я Литви». Очікується, що новий уряд очолить лідер соціал-демократів Міндаугас Сінкявічюс, а його партія збереже більшість міністерських портфелів.

Уряд Ругінене планує офіційно скласти повноваження 30 червня.

Соціал-демократи перемогли на парламентських виборах 2024 року. Перший сформований ними уряд на чолі з Гінтаутасом Палуцкасом пішов у відставку у 2025 році після корупційного скандалу. Після цього уряд очолила Інга Ругінене, нагадує видання The Insider.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
23 червня 2026

Новини на тему

Більше новин