У Звягелі відкрили пам’ятний меморіал «Крила надії» на честь зниклих безвісти воїнів
У Звягелі відбулася надзвичайно важлива та емоційна подія для всієї громади. 19 червня в місті офіційно відкрили пам’ятний меморіал «Крила надії», який став уособленням глибокого очікування, всебічної підтримки та непохитної віри в повернення українських воїнів, яких щодня з нетерпінням чекають удома рідні.
Цей масштабний та знаковий меморіальний комплекс цілковито присвячений зниклим безвісти Захисникам і Захисницям України, які віддано виборювали свободу своєї держави.
Про це офіційно інформують у Звягельській міській раді.
Особливо зворушливим та чутливим моментом урочистої церемонії стало безпосереднє встановлення родинами військовослужбовців спеціальних пам’ятних жетонів із викарбуваними іменами зниклих безвісти рідних. Кожен такий залізний жетон став символом окремої людської долі, безмежної любові, що ніколи не згасає, та міцної віри, яка виявилася значно сильнішою за невідомість і тривалі роки важкого очікування.
На символічних крилах новозбудованого меморіалу відтепер назавжди розміщені світлини українських Героїв, яких чекають удома. За кожним окремим обличчям на фотографії стоїть унікальна історія мужності, відданості та надії. Водночас цей комплекс об’єднав спільну велику мрію всіх присутніх: щоб одного дня ці пам’ятні світлини нарешті змінилися довгоочікуваними живими зустрічами, міцними батьківськими обіймами та сльозами радості від повернення.
Головною ініціаторкою створення цього знакового об’єкта виступила голова громадської організації «Голос зниклих» Юлія Соломонюк. Важливий проєкт вдалося повністю реалізувати завдяки підтримці Звягельської міської ради, усього депутатського корпусу, небайдужих мешканців громади та зусиллям усіх людей, які активно долучилися до процесу втілення ідеї в життя.
Під час проведення церемонії відкриття міський голова Микола Боровець офіційно вручив Подяки Звягельської міської ради тим громадянам, які внесли вагомий особистий вклад у створення пам’ятника та безпосередню реалізацію цієї ініціативи.
Архієпископ Житомирський і Поліський Володимир разом із духовенством Православної Церкви України (ПЦУ) звершили спільну щиру молитву за зниклих безвісти Захисників і Захисниць нашої держави. Священнослужителі молилися за їхнє якнайшвидше повернення додому, а також за надання духовної сили, витримки та Божої підтримки для їхніх близьких родичів, які щодня живуть виключно вірою. Після завершення молитви представники духовенства здійснили офіційний чин освячення пам’ятного знаку «Крила надії».
Створення таких меморіалів є надзвичайно важливим кроком для збереження пам’яті та підтримки родин, які проходять через важкі випробування невідомістю.
Хочете знати більше про те, чим живе область та світ?Отримуйте оперативні сповіщення у нашому Telegram або читайте нас у Facebook.Тільки найважливіше та найцікавіше!
© Використання матеріалів з інтернет-видання Субота Онлайн дозволяється лише за умови посилання на сайт subota.onlineДля інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.
- Останні
- Популярні
-
-
-
- Червень, 21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
22 червня 2026