Наш веб-сайт використовує файли cookie, щоб забезпечити ваш досвід перегляду та відповідну інформацію. Перш ніж продовжувати користуватися нашим веб-сайтом, ви погоджуєтеся та приймаєте нашу політику використання файлів cookie та конфіденційність. cookie та конфіденційність

Суд у Житомирській області покарав жінку, яка привласнила понад 4 тис. грн з картки матері

subota.online

Суд у Житомирській області покарав жінку, яка привласнила понад 4 тис. грн з картки матері

Суд визнав винною мешканку Коростенського району у викраденні банківської картки та крадіжці грошових коштів, вчиненій в умовах воєнного стану.

Про це 19 червня поінформувала Коростенська окружна прокуратура.

“Прокурором у суді доведено, що у грудні 2025 року жінка, перебуваючи в будинку своєї матері в місті Малині, викрала її банківську картку, яку потерпіла зберігала в гаманці. Надалі, використовуючи викрадену картку, обвинувачена розраховувалася нею в магазинах та знімала готівку через банкомат. Загалом вона заволоділа коштами матері на суму понад 4 тисячі гривень”, – йдеться у повідомленні.

Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою вину.

Вироком Малинського райсуду їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Водночас на підставі ст. 75 КК України її звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців та поклавши передбачені законом обов’язки.

На цей час вирок законної сили не набрав.

Навіть якщо потерпілим є близька людина чи член сім’ї, незаконне заволодіння її коштами та майном тягне за собою кримінальну відповідальність.

© Використання матеріалів з інтернет-видання Субота Онлайн дозволяється лише за умови посилання на сайт subota.onlineДля інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.

  • Останні
Більше новин

Новини по днях

Сьогодні,
22 червня 2026

Новини на тему

Більше новин