Суд у Житомирській області покарав жінку, яка привласнила понад 4 тис. грн з картки матері
Суд визнав винною мешканку Коростенського району у викраденні банківської картки та крадіжці грошових коштів, вчиненій в умовах воєнного стану.
Про це 19 червня поінформувала Коростенська окружна прокуратура.
“Прокурором у суді доведено, що у грудні 2025 року жінка, перебуваючи в будинку своєї матері в місті Малині, викрала її банківську картку, яку потерпіла зберігала в гаманці. Надалі, використовуючи викрадену картку, обвинувачена розраховувалася нею в магазинах та знімала готівку через банкомат. Загалом вона заволоділа коштами матері на суму понад 4 тисячі гривень”, – йдеться у повідомленні.
Під час судового розгляду обвинувачена повністю визнала свою вину.
Вироком Малинського райсуду їй призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі. Водночас на підставі ст. 75 КК України її звільнено від відбування покарання з випробуванням, встановивши іспитовий строк тривалістю 1 рік 6 місяців та поклавши передбачені законом обов’язки.
На цей час вирок законної сили не набрав.
Навіть якщо потерпілим є близька людина чи член сім’ї, незаконне заволодіння її коштами та майном тягне за собою кримінальну відповідальність.
© Використання матеріалів з інтернет-видання Субота Онлайн дозволяється лише за умови посилання на сайт subota.onlineДля інтернет-видань обов’язкове пряме, відкрите для пошукових систем гіперпосилання у першому абзаці на конкретний матеріал.
- Останні
- Популярні
-
-
-
- Червень, 21
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Новини по днях
22 червня 2026